Wzory tapet do biura

Biuro danej firmy powinno odzwierciedlać jej profil. Inny wystrój będzie dominował w biurze hurtowni zabawek a inny w kancelarii adwokackiej. Ja jestem bardzo zadowolona z tapety do biura. To dobre rozwiązanie. Odpowiednio dobrana tapeta potrafi nadać wnętrzu niepowtarzalnego charakteru.

Wiedząc o tym wszystkim postanowiłam urządzić biuro mojego męża. Jest on architektem i właśnie otwiera swoją pierwszą firmę. Ja podobno jestem odpowiedzialna za jej wystrój. Zaczęłam więc od szukania inspiracji w internecie. Przejrzałam wiele stron i jeszcze więcej katalogów. Pomysł zaczął mi się powoli klarować. Oczywiście ściany postanowiłam wyłożyć dekoracyjnymi tapetami. Oczami wyobraźni już je widziałam.

1_max

1_max

1

chevron_mieta-600x600

 

chevron-1

Cóż z tego, skoro wzory tapet do biura, proponowane przez sklepy stacjonarne kompletnie mi nie odpowiadały. Wiedziałam co chcę i postanowiłam to znaleźć. Po długich poszukiwaniach znalazłam sklep internetowy z tapetami, który miał tapetę z wzorem najbardziej zbliżonym do tego mojego wymarzonego. Zamówiłam. Fachowa ekipa profesjonalnie mi wykleiła ściany. Wyglądało nieźle.

Ale ściany to nie wszystko. Trzeba jeszcze wybrać odpowiednie meble zgodne z profilem firmy. W biurze miały pracować trzy osoby. Jako, że projektowali oni wszyscy przy użyciu komputerów, odpadał problem z dużymi deskami kreślarskimi. Ale, żeby jakoś nawiązać do branży architektonicznej, wyszukałam różnego rodzaju, stare deski kreślarskie. Umieściłam je pod ścianami na specjalnych stojakach. Nie przeszkadzały w pracy, a za to idealnie pasowały do tapety i wyraźnie informowały o profilu firmy.

Całość uzupełniłam drewnianymi przyrządami jakich kiedyś używało się w szkole przy tablicy. Mąż był zachwycony. Stwierdził, że udało mi się stworzyć odpowiednią atmosferę :))))

Dodaj komentarz