Tapety w kropki

Tapety w kropki. Kiedy słyszymy to określenie, zazwyczaj staje nam przed oczami wzór spódnicy w grochy. Mając takie wdrukowane mocno skojarzenie, raczej nie bierzemy poważnie pod uwagę, zakupu tapety lub fototapety w kropki. Warto się jednak przemóc, ponieważ tapety i fototapety w kropki, mają zdecydowanie różnorodne aranżacje i wygląd, a są miejsca gdzie będą się nadawać lepiej niż wszystkie inne.

tapeta w kropki tapeta_w_kropki kropki

Takim miejscem może być pokój dziecięcy. Każdy z nas (kto posiada dziecko), pamięta etap pisania po ścianach. Niemal każde dziecko to przechodzi. Z tego powodu wymyślono wzór tapety w kropki, który imituje dziecięce bazgroły. Dzięki takiemu zabiegowi, nawet jeśli nasze dziecko popisze nam ścianę do tego stopnia, że nie da się jej doczyścić, to możemy potraktować to jako naturalny element wystroju.

dla dziecifototapeta-szare-duze-kropy

Przykładów ma użycie tapet w kropki jest mnóstwo, warto jest przemyśleć ich użycie. Tapety takie nie muszą być używane na całej ścianie. Czasem wystarczy jeden pasek (jako taka wstawka) w celu zamaskowania niedoskonałości.

Dodaj komentarz