Fototapety drzewa

Zieleń drzew wpływa uspokajająco, ale również sprzyja relaksowi we własnym mieszkaniu. Na fototapetach obecne mogą być egzotyczne palmy, zielone lasy liściaste, drzewa iglaste, zarówno jako zielone skupiska, jak i pojedyncze drzewa w ciekawej okolicy.

forest-868715_960_720
Podobnie jak różne są drzewa, różne mogą być fototapety, na których wykorzystane zostały takie motywy. Może to być las brzozowy, regularny, z pniami z delikatnie odchodzącymi kawałkami kory, mogą to być równe pnie wysokich sosen czy świerków. Egzotyczne palmy mogą zaskakiwać swoimi zielonymi pióropuszami, równie efektownie będą się prezentować skupiska palm, które rosną nad błękitnym oceanem. Las w pełnej krasie, zielony i w środku lata, a może jesienny las, pełen złota, czerwieni i brązów, skupisko drzew a może pojedyncze drzewo, które ze swoimi szeroko rozłożonymi konarami będzie stanowić centralną część zdjęcia – do wyboru jest sporo fototapet z motywami drzew, lasu i skupisk zieleni.

hirsch-643340_960_720

Drzewa mogą być przedstawiane w sposób naturalny, wiernie oddający ich kolorystykę, mogą również mieć postać drzew z marzeń sennych, w których kolory są nasycone, ale jednocześnie zaskakują swoim połączeniem. Drzewa realistyczne czy drzewa marzeń wyglądają na ścianie równie fascynująco.

Dodaj komentarz